2014/2015 tél, PLI - diplomaátadó ünnepély általános információi

Tisztelt végzős hallgató, kedves öregdiákunk!

Diplomaátadó ünnepély időpontja:

Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézet Diplomaátadó Ünnepségének

• Időpontja: 2015.02.07. (szombat)
  • Kezdés: 10:00 órakor
  • Helyszín: Egyetemi Hangversenyterem (Zsinagóga, Győr, Kossuth Lajos utca 5.)

A diplomaátadó ünnepség alatt profi fotósok készítenek fényképeket minden hallgatóról a diploma átvételének pillanatában, illetve a rendezvény előtt készülnek el a portré fotók a SZE Almanach kiadványhoz. Ezek megvásárolhatók lesznek papírkép és digitális kép formában is. A diplomaátadó ünnepély előtt beállított műtermi körülmények közt taláros portré kép készül minden végzősről, a képeket a SZE Almanach kiadványban foglaljuk össze. A Széchenyi Alumni Magazin következő számában megtalálható lesz az összes 2014/2015 telén végzett hallgató neve és szakja felsorolás jelleggel. A termékek megrendelhetők a www.oregdiak.szeportal.hu oldalon. A helyszínen lehetőség van arra, hogy előre összeállított fényképcsomagokat és PR termékeket rendeljen meg!

Kérjük a végzős hallgatókat, hogy az ünnepség előtt 60 perccel szíveskedjenek a diplomaátadó helyszínén megjelenni, hogy a rendezvény lebonyolításával kapcsolatos általános tudnivalókat megismerhessék, illetve az Almanachhoz készülő portré fotókat is elkészíthessék Önökről. Munkatársaink névre szóló helyre ültetik Önöket!

Végzősök csomagja:

A végzős hallgatók számára a diplomaátadó ünnepélyen egységes csomagot biztosítunk. A csomag költsége 8000 Ft. (helyszínen fizetendő, valamint az összeg nem tartalmazza a postázási és csomagolási költséget)

A csomag tartalma:

• talár kalap bérleti díj
  • talár bérleti díj
  • fehér kesztyű
  • diplomaátvétel során készült fényképek (2 db 10x15 cm – a diploma átvételének pillanatában készült fénykép)
  • SZE Almanach kiadvány 2014/2015 I. (végzősök évkönyve)
  • Széchenyi Alumni Magazin 2014 téli szám

A fent említett csomag minden hallgató részére egységesen 8000 Ft, amit a helyszínen kell kifizetni a talár- és kalapbérléssel kapcsolatos kaucióval együtt (8.000 Ft/csomag + 10.000 Ft kaució).

Minden végzős a helyszínen kapja meg a talárt, a kalapot, illetve a fehér kesztyűt egységesen!

Talár- és kalapbérlés időpontja és helyszíne:

Egyetemi Hangversenyterem (Zsinagóga, 9025 Győr, Kossuth Lajos utca 5.)

2015. február 07. 09:00 - 09:30

Talár- és kalapleadás időpontja és helyszíne:

Egyetemi Hangversenyterem (Zsinagóga, 9025 Győr, Kossuth Lajos utca 5.)

2015. február 07. Közvetlenül az ünnepély után (kb. 11:00 - 12:00)

Előzetes FONTOS információk a Talár- és kalapbérléssel kapcsolatban:

• A talár és a kalap bérleti díját a végzettek csomagja tartalmazza (a végzettek csomagja 8.000 Ft, amit a helyszínen kell befizetni)
  • A talárért, és kalapért fizetendő kaució: 10.000 Ft (helyszínen fizetendő)
  • A bérlésnél próbáljon mindenki pontosan fizetni!
  • A folyamat gyorsítása érdekében a következő nyilatkozatot kitöltve hozza magával. NYILATKOZAT
  • A talár, és kalap bérlése és leadása csak és kizárólag a kihirdetett időpontokban lehetséges! A talárokat, és kalapokat kötelező a bérlés napján az eredeti, kifogástalan állapotában és a megadott időpontokban visszaszolgáltatni!
  • A bérlésnél próbálja meg mindenki a talárt, a kalapot, illetve a kesztyűt minél előbb átvenni a gördülékeny lebonyolítás érdekében.
  • A bérléskor kapott bevételi pénztárbizonylatot a talár, illetve a kalap leadásáig kérjük megőrizni, ellenkező esetben nem áll módunkban visszavenni, illetve a kauciós díjat nem tudjuk visszafizetni.
  • Amennyiben a talárban, illetve a kalapban bárminemű kár keletkezik, köteles a bérlő a meghirdetett kárlistában a kárnak megfelelő összeget a helyszínen megfizetni!

Kalap gomb cseréje és varratása: 300Ft/db (Az ár az ÁFA-t tartalmazza)

Paszomány cseréje és varratása: 600 Ft/db (Az ár az ÁFA-t tartalmazza)

Tépőzár cseréje és varratása: 300 Ft/db (Az ár az ÁFA-t tartalmazza)

Amennyiben a talár elszakad, eltépődik, vagy ki van égetve, a kaució egésze elveszik!

Talárokat próbálni (nem kötelező) az Alumni, Karrier és Információs Központban lévő Kommunikációs és Szolgáltató Központban (ÚT. 106) és a Felnőttképzési Központban lehetséges nyitvatartási időben:

Kommunikációs és Szolgáltatató Központ nyitvatartási időpontok:

Hétfő – Csütörtök      08:00 – 16:00

Péntek                        08:00 – 14:00

Felnőttképzési Központ ügyfélfogadási időpontok:

Csütörtök 10:00 - 12:00 és 13:00 - 16:00

Péntek        10:00 - 14:00